Acıbadem

Acıbadem

Acıbadem ve çevresindeki firma ve kişiler için Evden Eve Nakliyat, Ev, Ofis, İş Yeri Taşıma hizmetleri sunan firmamız, yılların verdiği bilgi ve birikimle sizlere de hizmet sunmaktan onur duyacaktır. Eğer sizde Acıbadem’de oturuyor veya Acıbadem’e taşınmayı düşünüyorsanız, evden eve nakliyat hizmetimiz ilginizi çekebilir. Savaş Ev Ofis Taşıma Servisi olarak şehir içi ev ofis taşıma servisi, şehirler arası nakliyat hizmeti ve uluslararası eşya taşıma, evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz. Kısaca Acıbadem’den İstanbul’un her hangi bir ilçe veya semtine şehir içi taşıma veya Acıbadem’den başka bir il ve ilçeye şehirler arası taşıma  hatta Acıbadem’den dünyanın herhangi bir ülkesine uluslalar arası evden eve nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

Acıbadem Evden Eve Nakliyat fiyatları, taşımanın şehir içi, şehirler arası veya uluslar arası olmasına bağlı olarak değişmektedir. İki ev arasındaki mesafe, gümrükleme masrafları fiyatlarımızı etkileyen unsurlar arasında yer almaktadır. Diğer bir faktör ise, taşınacak eşyanın kapladığı hacimdir. 2+1, 3+1, 4+1 olan evinizin içindeki eşyaların kapladığı alanlar doğal olarak farklıdır. Eşyanız kapladığı alana göre bir kamyon veya bir TIR ile taşınabileceği gibi, az eşyalar için parsiyel eşya taşımacılığı da yapılabilir.

Acıbadem’de bulunan müşterilerimizin yararlanabileceği bir hizmet türü de eşya depolama hizmetidir. Eğer eşyalarınızın bir kısmını veya tamamını bir müddet muhafaza etmek ve daha sonra yeni evinize veya başka bir yere taşıtmak istiyorsanız, eşya depolama hizmetimiz ilginizi çekebilir. Ayrıca Acıbadem’de iş yeri bulunan müşterilerimiz iş yeri eşyalarını ve evrak ve belgelerini muhafaza etmek etmek için, depolama hizmetlerimizden yararlanabilir. Depolama hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için her zaman bizi arayabilirsiniz.

Acıbadem’de bulunan iş yerinizi başka bir il veya ilçeye taşımak için veya farklı bir il ve ilçede bulunan iş yerinizi Acıbadem’e taşımak için de, aynı şekilde Ofis, Büro, İş Yeri Taşıma nakliyat hizmetlerimiz kapsamında bizden hizmet alabilirsiniz. İş yeri nakliyesi özel bilgi ve tertibat gerektirmektedir. Bilgisayarlarınız, iş yeri mobilyalarınız, elektronik eşyalarınız özenle ambalajlanır ve güvenli bir şekilde taşıma gerçekleştirilir. Acıbadem İş Yeri Nakliyat ve Taşıma hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için her zaman bizi arayabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara