Adalar

Adalar

Adalar evden eve nakliyat, şehir içi ve şehirler arası tüm taşımacılık işlerimizde (ev, ofis, mobilya, parça eşya nakliyesi vb.) yükünüzü bize teslim ettiğiniz andan itibaren, güvenli bir şekilde taşıma işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Garantili eşya taşımak, her firmanın yapabileceği bir iş olmamakla beraber yılların tecrübesi ile bu denli garanti vermemiz, işimizi ne kadar kaliteli yaptığımızı ve kendimize güvendiğimizin göstergesidir. En iyi araçlarla taşınan eşyalarınız, en kaliteli malzemeler ile paketlenmektedir ve aynı zamanda alanında uzman profesyonel kadromuz ile itinalı bir şekilde taşınmaktadır. Tüm işlemlerin haricinde bir de taşıma sigortası ile eşyalarınızı sigortalanmaktadır.

Sigortalı taşımacılık işlemlerinizi, yükünüzün değerine göre şehirler arası taşıma sırasında aracımızın kaza yapması halinde eşyalarınızın zarar görmesi sonucu firmamız tarafından yenilenmesi ile teminat altına alınması işlemidir. Bizler de elimizden gelen en iyi araç gereçleri kullanarak hizmet sunmuş olsak da, profesyonel kadroya sahip olsak da kaza her an her yerde gelebilir. Bu nedenle, yükünüzü tam anlamıyla garantiye almak için eşya sigortası yaparak şehirler arası taşıma işleminizi gerçekleştirmekteyiz.  Garantili eşya taşımacılığı hizmeti veren şirketimizle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilir aklınıza takılanlara cevap bulabilirsiniz.

Sigortalı taşıma hizmetini genel olarak göz ardı eden firmalardan farklı olan Savaş Moving Adalar evden eve nakliyat firmamız, yükünüzü her türlü garanti altına alarak en iyi taşımacılık hizmetini sizlere sağlamaktadır. 

Savaş Ev Ofis Taşıma Servisi firması olarak, sözleşmeli taşımacılık için dilerseniz bir parça dilerseniz komple ev eşyası taşıtın hiç fark etmeksizin her türlü taşıma işlemine özel olarak sözleşme yapmaktayız. Hem müşterilerimizi hem de firmamızı garanti altına alan bu hizmet sayesinde her iki tarafta huzurlu bir şekilde işimizi gerçekleştirmiş olmaktayız. Nakliye hizmetimiz haricinde eşya depolama hizmeti de sunmaktayız. Evinizi taşıdığınızda, geçici göreve gittiğinizde yada evinizdeki fazla eşyaları saklamak istediğinizde bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Depolatmak istediğiniz eşyanın fazlalığına göre depo seçeneklerimiz bulunmaktadır. Eşyalarınız sigorta ettirildikten sonra depoya taşınmakta ve istediğiniz süre boyunca depoda kalmaktadır. 

Daha detaylı bilgi almak için bizi iletişim numaralarımızdan arayarak müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara