Ataşehir

Ataşehir

Ataşehir Evden Eve Nakliyat; şehir içi ve şehirler arası nakliye ve eşya depolama hizmeti veren kurumsal ve köklü bir firmadır. İstanbul’un her semtine ve Türkiye’nin her şehrine nakliye hizmeti veren Savaş Ev Ofis Taşıma Servisi, kaliteli, güvenli ve profesyonel kadroya sahiptir. Müşteri memnuniyetini daima üst düzeyde tutan firmamız sayesinde şehir içi ve şehir dışı taşımalarımızda herhangi bir sorun ile karşılaşmamaktayız. Nakliyat hizmetinize başlamadan önce eşyalarınızın sigortalanması sizlerin güvenini sağlayacak en önemli unsurdur. Personellerimiz; güler yüzlü ve titiz çalışma prensibine sahiptir ve bu sebeple oldukça memnun kalmaktadır. Sizler de evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama, parsiyel eşya taşımacılığı gibi nakliyat hizmetlerimizden faydalanmak istediğinizde iletişim bilgilerimizden müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçip, ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz. Evinize ziyarette bulunacak ücretsiz ekspertizimiz aşağıdaki incelemeleri yapar:

Evinizdeki eşyaların yoğunluğuna bakar,
Evinizin kaçıncı katta bulunduğuna bakar ve duruma göre asansör kullanılıp kullanılmayacağına karar verir,
Eşyalarınızın paketlenmesi için kullanılacak paketleme malzemesinin miktarını belirler,
Eşyalarınızı kaç nakliyat personelinin taşıyacağını belirler,
Eşyalarınızı taşıyacak nakliyat aracının büyüklüğüne karar verir.
Taşınacak mesafeyi göz önünde bulundurarak sizlere bir fiyat teklifi sunar.

Yukarıdaki incelemelere göre belirlenmiş olan fiyat teklifimiz sizler için en uygun teklif olacağından hiç bir şekilde şüpheniz olmasın. Anlaşma karşılıklı bir şekilde sağlandığında sizlerin, personelimizin ve nakliye araçlarımızın müsait olduğu bir gün belirlenir. Belirlenen günde nakliyat personellerimiz ve araçlarımız gerekli ekipmanları ile hazır bir şekilde gelirler. Ekspertizimizin koordinesi ile öncelikle eşyalarınızın paketlenmesi ile nakliyat hizmetine başlarlar. Eşyalarınızın paketlenmesinin ardından eşyalarınız büyük bir özen ve titizlikle nakliyat araçlarımıza yüklenir. Tüm taşıma işleminin bitmesinin ardından nakliyat araçlarımız ve personellerimiz taşınacak mekana gitmek üzere yola çıkar. Yeni evinize yada ofisinize güvenli ve hızlı bir şekilde ulaşan personellerimiz ve araçlarımız belirttiğiniz yeni adresinize eşyalarınızı taşır ve paketlerinden çıkarır. Sizlerin gözetimi altında eşyalarınız dilediğiniz ve istediğiniz yerlere yerleştirilir. Sizin memnuniyetinizin de sağlanması ile nakliyat personellerimiz ve araçlarımız evinizden ayrılır.

Ataşehir evden eve nakliyat olarak, tüm nakliyat hizmetlerimizi titizlikle ve güvenli bir şekilde yapmaktayız. Sizde evinizi yada iş yerinizi taşıyacaksanız iletişim numaralarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara