Bahçeşehir

Bahçeşehir

Bahçeşehir Ev Ofis Taşıma Servisi olarak şehir içi, şehirler arası, uluslararası nakliyat, evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetleri vermekte olan köklü ve kurumsal bir firmayız. İstanbul’un tüm semtine, Türkiye’nin bir çok şehrine ve dünyanın bir çok ülkesine ev ve ofis taşıma hizmetlerimiz ile daim sizlerin memnuniyetini için çalışmaktayız. Profesyonel hizmetlerimiz sayesinde şehir içi, şehir dışı ve Uluslar arası taşıma işlemlerinde herhangi bir sorunla karşılaşmıyoruz. Nakliyat hizmeti almadan önce eşyalarınızın sigorta kapsamına alınması güveninizi sağlayacak en önemli hususlardan biridir. Alanında uzman personellerimiz güler yüzlü ve titiz çalışma prensibi ile kaliteli hizmetler sunmaktadır. Sizlerde ev ofis taşıma, eşya depolama ve parsiyel eşya taşımacılığı gibi nakliyat hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde iletişim bilgilerimizden müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçerek ücretsiz ekspertiz talebinde bulunmanız mümkündür. Evinize ziyarette bulunacak ekspertizimiz aşağıdaki incelemelere göre rapor oluşturmakta ve fiyat çıkarmaktadır.

Evinizde yada ofisinizde bulunan eşyaların yoğunluğuna bakar.
Evinizin yada ofisinizin kaçıncı katta olduğunu ve asansör gerekip gerekmediğini belirler.
Eşyalarınızın paketlenmesi için kullanılacak ambalajlama malzemesinin miktarını ve malzemesini belirler.
Eşyalarınızın taşınması için kaç personele ihtiyaç olduğunu belirler.
Eşyalarınızın yoğunluğuna göre taşıyacak nakliye aracının büyüklüğüne karar verir.
Taşınacak eşyaların gideceği yeni adresin km hesabını yapar.

Yukarıdaki incelemeler sonucunda belirlenen fiyat teklifimizin en uygun olacağından kesinlikle şüpheniz olmasın. Karşılıklı bir şekilde anlaşma sağlandığında sizin ve personellerimizin taşınmak için müsait olduğu bir gün belirlenir. Belirlenen gün içerisinde personellerimiz ve araçlarımız hazır bir şekilde adresinize ulaşırlar. Ekspertizimizin koordinesi ile öncelikle eşyalarınızın sigortalanması ardından paketlenmesi ile taşınma işlemi başlar. Büyük bir titizlik ve özenle nakliyat araçlarımıza yüklenen eşyalarınız yeni adresinize taşınmak üzere yola çıkılır. Yeni evinize veya ofisinize hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşan ekibimiz eşyalarınızı dikkatli bir şekilde taşıyarak ambalajlarını çıkarır ve sizin istediğiniz şekilde yerleştirir.

Savaş Moving Ev Ofis Taşıma Servisi ile kaliteli, güvenilir ve profesyonel nakliyat hizmeti alabilmek için istediğiniz zaman müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilir, detaylı bilgi alabilir ve ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara