Bakırköy

Bakırköy

Bakırköy Ev ve Ofis Taşıma Servisi olarak, Bakırköy ve çevresindeki firmalar ve şahıslar için Evden Eve Nakliyat, Ofis ve İş Yeri Taşıma hizmetlerini profesyonel olarak sunan firmamız; yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe birikimi ile sizlere de hizmet vermekten gurur duyacaktır. Eğer sizde Bakırköy’de oturuyor yada Bakırköy’e taşınmayı düşünüyorsanız, evden eve nakliyat hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Savaş Ev Ofis Taşıma Firması olarak şehir içi, şehirler arası, Uluslararası ev ve ofis taşıma hizmetlerini sunuyoruz. Kısacası; Bakırköy’den İstanbul’un her hangi bir ilçesine veya Bakırköy’den başka bir il ve ilçeye taşınmak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Bakırköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları; taşınmanın şehir içi, şehirler arası yada uluslar arası olup olmamasına bağlı değişkenlik göstermektedir. İki ev arasındaki mesafe, gümrükleme masrafları da fiyatlarımızı etkileyen hususlar arasındadır. Diğer bir etken ise; taşınacak olan eşyaların kaplayacağı hacimdir. 2+1, 3+1, 4+1 olan evinizin içerisinde yer alan eşyaların kapladığı alanlar farklıdır. Eşyalarınızın kaplayacağı alan göre bir kamyon yada bir tır ile taşınabileceği gibi az olan eşyalarınız için de parsiyel eşya taşımacılığı da yapabiliriz.

Bakırköy’de bulunan siz değerli müşterilerimizin yararlanabileceği bir hizmet türümüz de eşya depolamadır. Eğer eşyalarınızın bir bölümünü yada tamamını belli bir süre muhafaza etmek ve daha sonrasında yeni evinize yada başka bir yere taşıtmak isterseniz eşya depolama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca Bakırköy’de iş yeri olan müşterilerimiz iş yeri eşyalarını, evrak ve belgelerini muhafaza etmek adına depolama hizmetimizi tercih edebilir. Eşya depolama hizmetimizde ilgili detaylı bilgi alabilmek için her daim bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bakırköy’de bulunan iş yerinizi başka bir il yada ilçeye taşımak için yada farklı bir ilde bulunan iş yerinizi Bakırköy’e taşımak için de Ofis, Büro ve İş Yeri Taşıma hizmetlerimiz kapsamında bizim aracılığımızla hizmet alabilirsiniz.İş yeri taşımak özel bilgi ve tertibat gerektirir. Bilgisayarlarınız, mobilyalarınız ve diğer elektronik eşyalarınız özenli bir şekilde ambalajlanmakta ve güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Bakırköy İş Yeri Nakliyat ve Taşıma hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için hemen müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir ve aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara