Başakşehir

Başakşehir

Başakşehir Ev ve Ofis Taşıma Servisi olarak; evden eve nakliyat, şehir içi, şehirler arası, uluslararası nakliye işlemlerinizi gerçekleştiren köklü ve kurumsal bir firmayız. Yükünüzü bize teslim ettiğiniz andan itibaren eşyalarınızı güvenli ve profesyonel bir şekilde taşırız.

Garantili eşya nakliyesi her nakliye firmasının yapabileceği iş olmamakla birlikte yılların bilgi birikimi ve tecrübesi ile bu denli garanti vermemiz hizmetimizi ne kadar kaliteli yaptığımız kendimize ve profesyonel ekibimize güvendiğimizin göstergesidir. En iyi ve düzenli temizlenen araçlarımızla taşınan eşyalarınız en kaliteli malzemelerle paketlenmekte ve aynı zamanda alanında uzmanlaşmış profesyonel kadromuz ile özenli ve dikkatli bir şekilde taşınmaktadır. Tüm işlemlerin haricinde eşyalarınız taşıma sigortası ile sigortalanmaktadır.

Sigortalı nakliyat işlemlerini eşyalarınızın yükünün değerine göre şehir içi yada şehirler arası taşıma aşamasında aniden gelişen bir kaza durumunda eşyalarınızın zarar görmesi sonucu Savaş Moving olarak yenilenmesi ile teminat altına alınması işlemidir. En modern araçlarla en iyi hizmeti profesyonel kadromuzla sunuyor olsak da kaza her an her yerde olabilir. Bu sebeple eşyalarınızı garanti kapsamına almak için eşya sigortası yaparak güvenli bir şekilde nakliyat hizmetimizi gerçekleştirmekteyiz. Sigortalı eşya taşımacılığı hizmeti veren firmamızla irtibata geçerek detaylı bilgi alabilir ve evinize ofisinize ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz.

Sigortalı nakliyat hizmetine büyük ölçüde önem veren firmamız Savaş Moving Başakşehir Ev ve Ofis Taşıma Servisi eşyalarınızı her türlü garanti kapsamına alarak güvenilir hizmeti vererek memnuniyetinizi sağlamaktayız.

Savaş Ev Ofis Taşıma Servisi olarak sözleşmeli taşımacılık için isterseniz parça isterseniz komple ev ofis eşyası taşınmasını talep edin hiç farketmeksizin her türlü nakliye işlemine göre özel sözleşme yapmaktayız. Hem sizi hemde firmamızı garanti altına alan bu hizmet ile her iki tarafta huzurlu bir şekilde nakliye hizmetimizi gerçekleştiririz. Nakliye hizmetimiz dışında eşya depolama hizmetini de siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Evinizi taşıdığınızda, geçici göreve gittiğinizde veya evinizdeki fazla eşyaları muhafaza etmek istediğinizde bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Depolanmasını istediğiniz eşyalarınızın yoğunluğuna göre depo seçeneklerimiz vardır. Eşyalarınızın sigortalanmasının ardından depomuza taşınmakta ve istediğiniz süre içerisinde depomuzda kalmaktadır.

Detaylı bilgi için hemen müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara