Beşiktaş

Beşiktaş

Beşiktaş Ev ve Ofis Taşıma Servisi olarak son model araçlarla ve ekipmanlarla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması, ekonomik fiyata profesyonel hizmet almak oldukça önemlidir.

Savaş Moving olarak taşınma işlemlerinizi kolaylaştırmak ve memnuniyetinizi sağlamak en önemli önceliğimizdir. Nakliyat sektöründe yeni çıkan yöntemlerimiz ve alanında uzman personellerimiz sayesinde kaliteli hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Özellikle de asansörlü nakliyat hizmetlerimiz sayesinde kolaylıkla taşıma işleminizi gerçekleştirmektedir.
Firmamızda verilen ekspertiz hizmetimiz; ev ve ofis nakliyesi hizmetimizin ilk aşamasıdır. Taşınma işlemi için rapor oluşturma ve plan yapma, eşyaların paketlenmesi için gerekli malzeme ve miktarı, nakliye aracının sayısı ve kaç personelin taşıyacağı ve yeni adresin kilometre hesabı ekspertizimiz sayesinde yapılmaktadır. Hazırlanan rapor sonrasında ekspertizimiz hizmet bedelini size bildirmektedir. Karşılıklı bir anlaşma sağlandığında nakliyat hizmeti için gün ve saat belirlenir. Belirlenen gün ve saat nakliyat araçlarımız ve alanında uzman personellerimiz adresinize gelir. Ekspertizimiz taşınma işleminden önce tüm eşyalarınızın sigortalanmasını gerçekleştirir. Ardından personellerimiz gerekli eşyalarınızın demonte etmekte ve profesyonel bir şekilde paketlemesini gerçekleştirmektedir. Eşyalarınız büyük bir titizlikle nakliye araçlarımıza düzenli bir şekilde yerleştirilmekte ve yeni adresinize götürülmek üzere yola çıkmaktadır. Adresinize ulaşan eşyalarınız dilediğiniz şekilde yerleştirilmekte ve sizlerin memnuniyetiniz sağlanmaktadır.
Savaş Moving olarak şehir içi, şehir dışı ve uluslar arası nakliyat hizmetlerimizde sektörün lideri olmayı başarmış bir firmayız. Aynı zamanda evinizde yada ofisinizde fazla olan, yer kapladığını düşündüğünüz eşyalarınız var ise eşya depolama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
Kurumsal, profesyonel, kaliteli ve ekonomik nakliye hizmetlerimizden faydalanmak için müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçerek ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz.
Evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır olmamız ve adımızı duyurmamız, verdiğimiz kaliteli, profesyonel ve hızlı hizmetlerimizin neticesinde oluşmuştur. Uygun nakliye firması olarak sizlere kaliteli ve en uygun fiyatı sunmaktayız.
Ev ve ofis nakliyesi, şehirler arası nakliyat, uluslar arası nakliyat, parça eşya taşımacılığı, parsiyel taşımacılık gibi bir çok taşıma işlemleri için hemen müşterilerimizle iletişime geçerek ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara