Beylikdüzü

Beylikdüzü

Beylikdüzü Ev Ofis Taşıma Servisi olarak tüm bilgi ve tecrübelerimizle sizlere profesyonel hizmetler sunmaktayız. Şehir içi, şehirler arası, uluslar arası ev ve ofis taşıma hizmetlerimiz için firmamız Savaş Moving olarak asıl önceliğimiz memnuniyetiniz ve kaliteli hizmet almanızdır.
Evden eve, ofis, parsiyel taşıma firmaları seçerken en dikkat etmeniz gereken husus nakliye hizmeti ile ilgili tüm bilgi ve tecrübelere sahip, kapalı kasa araçları ile hizmet veren firmalar önceliğiniz olmalıdır.

Evden eve nakliyat fiyatları firmadan firmaya değişkenlik göstermektedir. Nakliyat fiyatlarını belirleyen en önemli unsur ise nakliyat firmasının sizlere vereceği hizmet kalitesidir. Nakliyat sektöründe hizmet veren yüzlerce firma bulunmaktadır ve nakliyat firması araştırırken en ekonomik fiyatlarla en profesyonel hizmeti sunan firmaları bulmanız oldukça önemlidir.

Savaş Moving olarak ev ve ofis taşıma hizmetlerimizi ticari olarak değil işini profesyonel, kaliteli ve müşteri odaklı sunarak birçok kişiye ulaşmaktır. Alanında uzman, tecrübeli, güvenilir bir firma ile çalışmak eşyalarınızın hasar görmesini ve taşınma esnasında daha fazla stres yaşamanızı engelleyecektir.

Nakliye hizmeti almak istediğinizde müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek ekspertiz talebinde bulunabilmeniz mümkündür. Ücretsiz ekspertizimiz gerekli incelemeleri yapması sayesinde taşınma sırasında ekstra ödemelerle karşılaşma gibi bir durumunuz yoktur. Beylikdüzü Ev Ofis Taşıma firmamız ekspertiz koordinesi ile hizmet vermesi sayesinde eşyalarınız sorunsuz ve planlı bir şekilde taşınmaktadır.

Evinizde yada ofisinizdeki eşyalarınız ekspertizimiz tarafından sigortalanmakta ve olası bir hasara karşı garanti kapsamına alınmaktadır. Bu sayede olası bir durumda eşyalarınız zarar görürse tamiri gerçekleşecek durumda ise tamiri gerçekleştirilmekte değilse yenisi temin edilmektedir. Yapmış olduğumuz nakliyat işimizde güven esastır. Güvenilir bir firma arıyorsanız hemen müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz.
Kaliteli, sorunsuz ve ekonomik fiyatlı nakliyat hizmetimiz eşyalarınızın paketlenmesi ve araçlarımıza taşınması ile başlar, yeni adresinize dilediğiniz şekilde yerleştirilmesi ile son bulur.
Aynı zamanda evinizde yada ofisinizde fazla eşyalarınız var ve depolanmasını istiyorsanız eşya depolama hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Dilerseniz parça eşyalarınız dilerseniz tüm eşyalarınız güvenli bir şekilde depolanır.

Call Now ButtonHemen Ara