Çengelköy

Çengelköy

Çengelköy evden eve nakliyat hizmeti için son model araçlar ve ekipmanlar ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.  Eşyalarınızın güvenli taşınması ve ekonomik fiyatlarda olması gibi unsurlardan dolayı evinizi taşıtacağınız  firma önemlidir. 

Savaş evden eve nakliyat firması ile taşınma işlemleriniz artık çok kolay. Yeni çıkan yöntemler ve bu işin uzman elemanları, ev taşıma işini, oldukça hızlı gerçekleştiriyorlar. Özellikle nakliyat sektöründe, asansörlerin kullanılması, ev taşıma işini son derece pratik hale getirdiği oldukça aşikar.

Firmamızda eksper hizmeti, evden eve nakliyat işinin ilk aşamasıdır. Yapılacak işin programını belirleme, evdeki eşyalar için gerekli kapalı kasa araç, paketleme sistemi ve gerekli paketler, gerekli olan elemanlar ve gerekli olan asansör sistemi, eksper hizmetinde belirlenmektedir. Taşıma ücretinin müşteri tarafından onaylanmasıyla, isteğe bağlı olarak, sigortalama hizmeti sunulmaktadır. Sigortalama hizmetinde, eşyaların fotoğrafları çekilerek,. değeri biçilmektedir.

Çengelköy evden eve nakliyat hizmetimizde, asansöre yükleme hizmeti için, asansör kapalı kasa araçlara yanaştırılmaktadır. Daha sonra, asansör vasıtasıyla, önce kaba eşyalar kapalı kasa araçlara yüklenmektedir. Daha sonra ise hassasiyetine göre eşyalar yüklenmeye başlanır. Asansör yükleme hizmetinde, asansör, evinizin boş kısmına kurulur. Bu kısma kurulan asansörden eşyalar itina ile indirilmeye başlar. İndirme işleminde Çengelköy evden eve nakliyat hizmetinin en kalifiye elemanları tercih edilmektedir. Asansörlü taşıma işinin başarılı ve etkili olması için, en iyi asansör aracı ve en iyi elemanlar tercih edilmektedir. 

Türkiye’nin her hangi bir iline şehir içi veya şehirler arası  nakliyat talebiniz var ve firma arayışı içindesiniz. Savaş Ev ve Ofis Taşıma Servisi ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Müşterilerimizin bizi tercih etmesini sağlayan faktörlerden biri, kurumsal ve profesyonel nakliyat hizmeti vermemiz, kaliteli malzeme ve ev taşıma araçları ile müşteri memnuniyeti sağlamamız, müşterilerin bizi seçmesi için yeterli oluyor. Ayrıca ön ekspertizini Whatsapp üzerinden resimleri müşterilerden isteyip dosya halinde taşımacı arkadaşlara verip kullanacağı araç ve ekipmanları ayarlamasını gerçekleştiriyoruz, İşi aldıktan sonra iş takibi ve işin nasıl ilerlediği  ile ilgili bilgileri verip, 3 iş günü içinde evinizi taşıyoruz. Bu sayede zamanında ve yeterli ekipmanla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sağlamış oluyoruz

Call Now ButtonHemen Ara