Erenköy

Erenköy

Erenköy Evden Eve Nakliyat, sektörde öncü firmalardan biri olan ve siz değerli müşterilerimizin eşyalarını profesyonel ve güvenli bir şekilde taşıyan köklü ve kurumsal bir firmadır. Savaş Moving, tüm Türkiye geneli şehirler arası ve şehir içi nakliyat hizmetinin yanı sıra uluslararası evden eve nakliyat ve eşya depolana hizmeti de sunmaktadır. Erenköy!de yaşıyor ya da Erenköy’e taşınmak istiyorsanız, alanında uzman olan firmamızdan profesyonel taşımacılık hizmeti alabilmeniz mümkün. Firmamız personellerine düzenli olarak  eğitim vererek, sürekli kendini yenileyen ve  müşteri memnuniyetini sağlayan kurumsal bir firmadır.

Erenköy Evden eve Taşımacılık size birinci sınıf  kalite ve hizmette bir nakliye hizmeti sunmaktadır. Deneyimli ve eğitimli uzman personelimiz ile eşyalarınız hasar görmeyecek şekilde paketlenerek araca yüklenir. Gardrop, Tv ünitesi gibi demonte olacak eşyalarınız sökülerek sarılır ve kapalı kasa araçlarımız ile güvenli bir şekilde taşınır.

Firmamızdan nakliyat hizmeti almak istediğinizde taşınacak eve ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Ekspertiz kaçıncı katta olduğunuza, nakliye hizmeti için kaç personel gerekeceğine, taşınacak eşyanızın yoğunluğuna,  taşınmanın yapılacağı ev ile yeni ev arasındaki kilometre farkını hesaplar ve size en uygun fiyatı verir.

İki taraflı anlaşma sağlandığı takdirde karşılıklı sözleşme imzalanır. İlk iş olarak eşyalarınız sigorta edilerek, güvence altına alınır. Böylece taşınma sırasında her hangi bir zarara karşı korunmuş olur. Belirlenen gün ve saatte, uzman kadromuz ve araçlarımızla istenen adreste hazır bulunur, hazırlanan rapora göre taşınma işlemlerine başlarız.

Taşınma işleminde ilk olarak demonte edilecek eşyalarınız sökülür ve balonlu ambalajlarla sarılır. Son teknolojik ambalajlama malzemeleri ile hassas eşyalarınız ve diğer eşyalarınız paketlenir. Güvenli paketleme sayesinde hasar minumuma indirilerek taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Erenköy  Evden Eve Nakliyat fiyatları, taşımanın şehir içi, şehirler arası ya da uluslar arası olup olmamasına bağlı olarak değişmektedir. İki ev arasındaki mesafe, taşınacak eşyanın kapladığı hacim. gümrükleme masrafları fiyatlarımızı etkileyen unsurlar arasında yer alır.

Erenköy şehirler arası ve şehir içi nakliyat, uluslararası evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmeti almak istediğinizde iletişim numaralarımızdan bizi arayarak müşteri temsilcilerimizden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara