Etiler

Etiler

Savaş Moving olarak Etiler nakliye ev taşıma, ofis taşıma, az ve parça eşya taşıma, parsiyel taşıma hizmetlerini profesyonel bir şekilde vermekteyiz. Etiler Ev ve Ofis Taşıma Servisi olarak farklı taşıma alanlarında da birinci sınıf hizmetlerimizle daima yanınızdayız.

Ev ve ofis taşıma hizmetlerimizi tercih eden müşterilerimiz bizden memnun olarak ayrılmaktadır. Bu sayede de kaliteli hizmetlerimizi kanıtlamış oluyoruz. Etiler sigortalı taşımacılık, Etiler asansörlü taşımacılık için hemen müşteri temsilcilerimizle irtibata geçerek ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz.

Ücretsiz ekspertizimiz evinize yada ofisinize müsait olunan bir zamanda gelerek gerekli incelemeleri gerçekleştirecektir. Bu incelemelerde eşyalarınızın yoğunluğu, eşyalarınızın ambalajlanması için kullanılacak malzemenin türü ve miktarı, nakliye işlemini taşıyacak personel sayısı, eşyaların taşınması için kullanılacak aracın büyüklüğü ve sayısı, asansör gerekip gerekmediği ve yeni adresin kilometre hesabı ile ekspertizimiz hizmet bedelini belirler ve size sunar. Karşılıklı bir şekilde anlaşma sağlandığında nakliye hizmetinin gerçekleşeceği gün ve saat belirlenir. Belirlenen gün içerisinde alanında uzman personellerimiz ekspertizimizin eşyalarınızı sigortalaması ile eşyalarınızı demonte etmeye ve paketlemeye başlar.

Tüm eşyalarınızı paketledikten sonra alanında uzman personellerimiz tarafında dikkatli ve özenli bir şekilde araçlarımıza taşınır ve yeni adresinize götürülmek üzere yola çıkılır. Eşyalarınız ekspertizimizin koordinesi ile paketlerinden çıkarılarak monte edilmekte ve yerlerine yerleştirilmektedir. Tamamen sizin isteğinize göre düzenlenmesi de sizin memnuniyetiniz için çok önemlidir.

Sigortalı eşya taşıma hizmetinin yanı sıra Savaş Moving olarak eşya depolama hizmetleri de sunmaktayız. Bu hizmetimiz sayesinde evinizde veya ofisinizde fazla olduğunu düşündüğünüz eşyalarınızı depolarımızda saklayabilir ve istediğiniz zaman tekrar evinize yada ofisinize taşınmasını talep edebilirsiniz. Detaylı bilgi ve ekspertiz talebinde bulunmak için hemen müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara