Florya

Florya

Florya Ev ve Ofis Taşıma Servisi olarak kaliteli ve ekonomik hizmeti alabileceğiniz firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Verilen ücretin hizmet bakımından karşılığını alabilmeniz ve pişman olmamanız için bazı noktalara dikkat etmeli ve araştırmalısınız.
Savaş Moving olarak nakliyat alanında işini kaliteli ve profesyonel olarak gerçekleştiren köklü ve kurumsal bir firmayız. Eşya depolama, sigortalı eşya taşıma, şehirler arası taşıma, uluslar arası taşıma, parça eşya taşıma, parsiyel taşıma hizmetlerini kusursuz olarak sunmaktayız.

Evden Eve Nakliyat firması seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

  • Firmanın ne kadar süredir taşımacılık hizmeti verdiği,
  • Çalışan personelinin taşımacılık sektöründeki deneyimi,
  • Firmanın nakliye alanında vermiş olduğu hizmet garantisi,
  • Diğer hizmet almış olan müşterilerinin referansları,
  • Diğer firmalarla fiyat kıyaslaması,
  • Ev taşıma kapsamında nakliye fiyatına nelerin dahil olup olmadığını baştan konuşmalı,
  • Eşyalarınıza her türlü ihtimale karşı sigortalama yapılıp yapılmadığı.

Yukarıdaki tüm kriterlere uyan firmamız Savaş Moving ile irtibata geçerek ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz.
Florya nakliye fiyatları her firmanın kendi oluşturduğu hizmet prosedürüne göre değişkenlik göstermektedir. Fiyat verilirken taşınacak eşyanın yoğunluğuna, evin kaçıncı katta olduğuna, eşyalar taşınması için ambalaj malzemesinin miktarı, yeni taşınılacak adresin kilometre hesabı ve asansör gerekip gerekmeyeceği, kaç personel taşıyacak gibi konular belirlenmektedir. Bu sebeple her müşterimize standart bir fiyat veremiyoruz.
Firmamız Savaş Moving; güvenilir nakliyat hizmetleri konusunda son derece iddialı, fiyat konusunda ideal, kalite konusunda ise oldukça üstün hizmet sunmaktayız. Detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Eşya depolama hizmetleri de sunan firmamız sayesinde evinizde yada ofisinizde fazla olduğunu düşündüğünüz eşyalarınızı depolama hizmetimiz sayesinde muhafaza edebilirsiniz. Dilediğiniz süre boyunca kalabilir ve istediğiniz zaman eşyalarınızı belirttiğiniz adrese taşınabilirsiniz.
Taşımacılık sektörünün lideri konumunda olan firmamız ile güvenilir, profesyonel, kaliteli hizmet için müşteri temsilcilerimizle irtibata geçerek ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara