Göztepe

Göztepe

Göztepe Evden Eve Nakliyat olarak, Göztepe ve çevresinde ev ve ofis taşıma hizmeti veren köklü ve kurumsal bir firmayız. Göztepe Evden Eve Nakliyat, güvenilir, hızlı, pratik ve tecrübeli personelleri ile ofis taşımacılığı, şehirler arası nakliyat, askılı tekstil taşımacılığı uluslararası evden eve nakliyat, ev ve ofis taşıma, eşya depolama ve kapalı kasa taşımacılığı gibi bir çok nakliye alanında hizmet vermektedir. Firmamız, teknolojiyi takip eden, sürekli kendini yenileyen, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve profesyonel alanında uzman ekibi ile hızlı ve güvenilir bir nakliyat hizmeti ile müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Savaş Moving olarak bünyemizde çalışan tüm personellerimize sürekli eğitim vermekteyiz. İlk önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Nakliyat sektöründe ki kalitemiz ve farkımız müşterilerimizden aldığımız olumlu yorumlara yansımaktadır.

Göztepe ev ve ofis taşıma servisi olarak, en az sizler kadar eşyalarınıza değer veriyor ve işimizi layıkıyla yapmaya gayret ediyoruz. Eşyalarınızın paketlemesini en son teknolojik ambalajlama malzemelerini kullanarak yapmaktayız. Böylece eşyalarınıza zarar gelmesini minimum seviyeye indirmekteyiz. Ev ya da ofisinizi taşımak istediğinizde firmamızın ücretsiz ekspertiz hizmetinden yararlanarak fiyat alabilirsiniz.

Ücretsiz ekspertizimiz, ilk olarak taşıyacağı eşyaların büyüklüğüne ve yoğunluğunu bakar. Eşyaların kaçıncı katta olduğuna ve binaya göre asansörlü taşımaya gerek olup olmadığına karar verir. Paketlenecek eşyaların türüne ve
ambalajlama malzemesinin miktarına göre planlama yapar. Taşıyacak nakliyat personelinin sayısını belirler. Nakliyat araçlarının sayısını ve büyüklüğünü belirler. Demonte edilecek eşyaları belirler ve nakliyat personelini yönlendirecek raporu hazırlayarak, size en uygun fiyatı belirtir. İki taraf içinde olumlu bir görüşme ise karşılıklı olarak sözleşme imzalanır. İmzalanan sözleşmenin ardından eşyalarınız herhangi bir olumsuzluğa karşı sigortalama işleri gerçekleştirilir.

Evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır olmamız ve adımızı duyurmamız, verdiğimiz kaliteli, profesyonel ve hızlı hizmetlerimizin neticesinde oluşmuştur. Uygun nakliye firması olarak sizlere kaliteli ve en uygun fiyatı sunmaktayız.

Firmamız hizmet kalitesi yüksek, nakliyat standartlarına uygun ve aynı zamanda uygun fiyatlar vermektedir. Ev ve Ofis taşıma hizmeti ile ilgili daha detaylı bilgi almak için, iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşıp müşteri temsilcimizden ücretsiz ekspertiz talebinde bulunarak, teklif alabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara