Kadıköy

Kadıköy

Kadıköy ve çevresindeki firma ve kişiler için ev ve ofis taşıma, evden eve nakliyat hizmetleri sunan firmamız, uzun yılların verdiği bilgi ve tecrübe ile siz değerli müşterilerine hizmet vermekten onur duymaktadır.

Eğer sizde Kadıköy’de oturuyor ya da Kadıköy’e taşınmayı düşünüyorsanız, ev ve ofis taşıma servisi hizmetimiz ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Savaş Moving olarak, uluslararası evden eve nakliyat, evden eve nakliyat, şehir içi ev ofis taşıma servisi, şehirler arası nakliyat ve uluslararası eşya taşıma hizmeti sunmaktayız. Kadıköy’e taşının veya Kadıköy’den başka bir yere taşının, bizden evden eve nakliyat hizmeti alabileceğiniz gibi yurt dışına taşınmak istediğinizde de uluslararası ev eşyası taşıma hizmeti de alabilirsiniz.

Kadıköy evden eve nakliyat fiyatları, taşınacağınız mesafe, taşınacak eşyanın yoğunluğu, asansörlü taşıma gibi kriterlere göre değişiklik göstermektedir. Çok eşyalar için büyük tırla taşıma yapılabildiği gibi, az eşyalı taşıma için parsiyel eşya taşımacılığı da yapılabilir.  Yurt dışına taşınacaksanız bu giderlere gümrük masrafları da ilave edilmektedir.

Savaş Moving olarak, nakliyat hizmeti dışında bir diğer hizmetimiz eşya depolamadır. Yeni eve taşınırken eski eşyalarınız yeni evinize fazla gelebilir veya geçici bir göreve gittiğinizde eşyalarınızı atmak da istemiyorsanız bu hizmet tam size göre. Eşyalarınızı dilediğiniz müddetçe güvenli bir şekilde depolarımızda kalabilir. Ofis ve iş yeri müşterilerimiz de gerek fazla eşyalarını gerekse evraklarını eşya depolama hizmetimizle depolatabilirler. Özellikle iş yerlerinde en sık yaşanan arşiv sorunudur. Ofis depolama sayesinde bu dertten sizleri kurtarıyoruz. Eşya Depolama hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kadıköy ev ofis taşıma servisi, sektörün en avantajlı ve en ekonomik fiyat politikasını uygulamaktadır. Eşyalarınızın adresinizde paketlenmesi, taşınması, depolanması, geri teslimi için uygun fiyatlar sunuluyor. Sonradan paketleme, taşıma gibi sürpriz fiyatlarla karşılaşmıyorsunuz.

Uzun yılların getirmiş olduğu birikim ve profesyonellikle evden eve nakliyat, uluslararası evden eve nakliyat, ev ve ofis taşıma, eşya depolama hizmetlerini vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti, güvenlik ve kalite ilk önceliğimizdir. Her türlü eşyanızın korunmasını, saklanmasını istediğinizde 0850 888 54 80 çağrı hattından ya da  https://savasmoving.com/iletisim/  web adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara