Maltepe

Maltepe

Maltepe Ev ve Ofis Taşıma Servisi, Türkiye’nin her bölgesine nakliyat hizmeti sunmaktadır. Nakliyat sektörü karşılıklı güven gerektiren bir hizmettir. Uzun yıllardır verdiğimiz hizmetle siz değerli müşterilerimize güvenli, hızlı ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Firmamızın ilk önceliği müşteri memnuniyeti olduğundan, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en ön planda tutuyor ve memnuniyetinizi en üst seviyede tutacak şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Nakliyat hizmetine başlamadan önce ücretsiz ekspertiz hizmetini tüm müşterilerimize sunmaktayız. Ücretsiz ekspertiz ekibimiz, bulunduğunuz adrese gelerek, eşyalarınızı keşfediyor ve eşyalarınızı boyutlarına, cinslerine ve hassasiyetlerine göre gruplara ayırıyor. Bu keşiften sonra nakliyat için gereken araç sayısına, kaç personel gerektiğine, asansörlü taşımaya gerek olup olmadığına dair rapor çıkarılarak size en uygun fiyat verilir. Her iki tarafta anlaşma sağlandığında sözleşme imzalanarak taşınma tarihi belirlenir.

Taşınma tarihi geldiğinde alanında uzman ve deneyimli kadromuz, geniş araç filolarımız ve Avrupa standartlarında olan modern ekipmanlarımız ile sizlere kaliteli ve hızlı taşınma imkanı sunmaktayız. Eşyalarınızı hasarsız bir şekilde yeni adresinize ulaşmasını sağlamak, en hassas olduğunuz noktalardan biridir.

Taşınma işleminden önce eşyalarınız en son teknolojiye sahip ambalajlama malzemeleri ile paketlenmektedir. Büyük  bir özen ve dikkatle paketlenen eşyalarınız kapalı kasa araçlarımıza taşınmaktadır.  Eşyalarınız temiz, ferah ve geniş aracımızın içerisinde hiçbir hasar görmeden düzenli bir şekilde aracınızın içerisine yerleştirilir ve yeni adreslerine doğru yola koyulur. Yeni adresinize ulaşan eşyalarınız, dairenizin içerisine kadar taşınır ve kurulumları gerçekleştirilir ve bizlere teslim ettiğiniz şekilde sizlere hiçbir hasar görmeden teslim edilir.

Maltepe evden eve nakliyat, yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimize her zaman  profesyonel hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Vermiş  olduğumuz bu kaliteli hizmetten yararlanmak için tek yapmanız gereken bizi iletişim numaralarımızdan aramak olacaktır.

Savaş Moving olarak bizler sadece Maltepe ve çevresinde değil Türkiye’nin her şehrine evden ev nakliyat, ofis taşıma, ev ofis taşıma , ev ve ofis taşıma, asansörlü taşıma, uluslararası evden eve nakliyat, uluslararası ev ofis taşıma olmak üzere pek çok hizmeti siz değerli müşterilerimize vermekteyiz. Müşteri odaklı hizmet vererek, sizlere bu hizmeti vermekten gurur duymaktayız.

Call Now ButtonHemen Ara