Nişantaşı

Nişantaşı

Nişantaşı Ev ve Ofis Taşıma Servisi, uzun yılların vermiş olduğu bilgi ve deneyim ile size nakliyat işinde en iyisini sunmak amaçlı kurulmuş olan köklü ve kurumsal bir firmadır. Firmamız Savaş Moving olarak, geniş araç filosu ve tecrübeli personel kadrosu ile şehir içi, şehirler arası, ev, iş yeri, ofis, fabrika nakliyesi ve eşya depolama hizmetlerini, sorunsuz ve güvenilir bir şekilde yerine getirmektedir. Ekonomik fiyatları ile de kaliteli bir hizmet alabilmeniz mümkündür.

Uzman kadromuz, profesyonel ve titiz çalışmamızla evden eve, ofisten ofise nakliye işlerinizi siz sayın müşterilerimize problem olmaktan çıkarıyoruz. Taşımacılık konusunda, geçmiş yılların firmamıza verdiği birikim, tecrübe, geniş servis ağımız, uzmanlaşmış personelimiz ve nakliyat işine göre özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş araç kasaları ve içleri ile sizlere kusursuz ve zamanında bir hizmet sunmak için çalışıyoruz.

Ev eşyaları hiçbir zaman prensip olarak ambalajlama, paketleme malzemelerine sarılmadan evden çıkarılmaz. Nişantaşı evden eve nakliyat, gelişen teknolojiyi takip ederek, müşterileri için en son çıkan paketleme ve ambalajlama ürünlerini kullanır. Evden eve nakliyat işlemlerimize asansörlü taşımacılık sistemlerini de ekleyerek bu işlemi daha da güvenilir hale getiririz. Bu sayede eşyalarınızın zarar görme olasılıklarını minimum düzeye düşürmekteyiz.

Nişantaşı Ev ve Ofis Taşıma Firmaları arasında önemli bir yer tutan Savaş Moving, vermiş olduğu kaliteli hizmetler sayesinde müşterilerinin memnuniyetini sağlayarak adını duyurmayı başarmıştır. Firmamız olabilecek kazalar için eşyalarınızı Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketleri tarafından eşyalarınızın değerinde sigorta yaptırır. Sigortalı taşımacılık sayesinde olası bir kaza durumunda eşyalarınız sigorta şirketi tarafından tekrar temin edilmekte veya tamiri yapılmaktadır.

Nişantaşı ve çevresinde nakliyat hizmeti almak için Savaş Moving nakliyatın müşteri temsilcileri ile irtibata geçerek ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz. Ücretsiz ekspertiz evinizde detaylı bir keşif yaptıktan sonra size ekonomik bir fiyat teklifi sunacaktır. Şirketimizin evden eve nakliye, ofis taşıma, parça eşya nakliyesi, kurumsal taşımacılık ve asansörlü nakliye ve eşya depolama hizmetlerinden yararlanmak isterseniz, web sitemizi ziyaret ederek detaylı bir bilgi elde edinebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara