Suadiye

Suadiye

Suadiye Ev ve Ofis Taşıma Servisi, Evden Eve Nakliye sektöründe cazip ödeme imkanları ve en iyi hizmeti vererek sektörde bir marka olmayı ve siz değerli müşterilerinin memnuniyeti için hizmetin en iyisini sunmayı hedef edinmiştir. İstanbul’da faaliyet göstermekte olan firmamız, teknolojinin ve zamanın gereklerine uyum sağlamayı prensip edinmiştir. Siz değerli müşterilerimize nakliyat hizmeti verirken eşyalarınızı kapalı çelik kasalı araçlar ile taşıyarak hizmet vermekteyiz. Bu sayede eşyalarınız daha güvende taşınmaktadır ve hiçbir hasar görmemektedir.

Firmamızın bünyesinde ki tüm personellerine eğitim vererek, müşterilerine sıfır hata ile hizmet vermeyi hedeflemiştir. Ev Ofis Taşıma ihtiyaçlarını en güvenli bir şekilde gerçekleştirmek amacıyla hazırlanmış bulunmaktadır. Eşyyalarınız herhangi bir olumsuzluğa karşı güvende olması için taşınmadan önce sigortalanmaktadır. Savaş Moving, ev ve ofis eşyası taşıma hizmeti tecrübeli uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Türkiye’nin her şehrinden, her şehrine evden eve nakliyat hizmeti, ev ve ofis taşıma hizmeti, asansörlü taşıma ve depolama hizmetleri vermekteyiz. Uzman kadromuz tarafından eşyalarınız, büyük bir özen ve dikkatle en son teknoloji ambalajlama malzemeleri ile paketlendikten sonra sizlere tahsis ettiğimiz kapalı kasa aracımızın içerisine taşınmaktadır. Eşyalarınız temiz, ferah ve geniş aracımızın içerisinde hiçbir zarar görmeden düzenli bir şekilde çelik kasa aracımızın içerisine yerleştirilir ve yeni adreslerine doğru yola koyulur. Eşyalarınız yeni adreslerine, dairenizin içerisine kadar personellerimiz ile taşınarak, eşyalarınızın kurulumları gerçekleştirilir. Firmamıza teslim ettiğiniz şekilde hiçbir hasar görmeden size teslim edilmektedir.

Müşterilerimizin bizi seçmesinde ki en büyük neden uzun yıllardır bu sektörde olmamızda ki  güven, eşyalarınızı kendi eşyamız gibi taşımamız ve nakliyat hizmetinden önce ücretsiz ekspertiz hizmetimizin olması en büyük etkenlerdir. Ücretsiz ekspertiz sayesinde eşyalarınızı taşıma sonrasında ekstra ücretle karşılaşmazsınız. Eşyalarınızı yeni adreslerine güvenli, hızlı ve sigortalı bir şekilde en ekonomik fiyatlarla taşımaktayız. Taşımacılık konusunda,      hızlı ve pratik her detayı  düşünen dinamik ve deneyimli kadromuzla en iyi hizmeti sizlere sunuyoruz.

Suadiye evden eve nakliyat ile eşyalarınız güvende. Eğer siz de Suadiye ve çevresinde oturuyor ve taşınmayı düşünüyorsanız bize iletişim numaralarımızdan ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara