Yeşilköy

Yeşilköy

Yeşilköy Ev Ofis Taşıma Servisi, dinamik yapısı ve alanında uzman kadrosu ile bu alanda evden eve nakliyat çözümü arayışında olan müşterilerine uzun yıllardan günümüze kadar çözümler sunmaktadır. Savaş Moving, kurulduğu günden beri ilk önceliği müşteri memnuniyetidir. Verdiği kaliteli ve ekonomik fiyatlı evden eve nakliyat hizmetleri ile bunu başarmıştır. Türkiye geneli şehir içi ve şehirler arası taşıma ihtiyacı olan kişilerin, talebinde bulunduğu tüm eşyaların ve ürünlerin taşınması işlemlerinde profesyonel çözümler sunmaktadır. Teslimat süresi, taşınan ürünlerin sıfır risk ve hasar görmeden talep edilen yeni adrese eşyanın taşınması, Savaş Moving firmamız aracılığı ile en problemsiz şekilde gerçekleştirilmektedir.

Savaş Moving ev ve taşıma servisi hizmeti haricinde eşya depolama ve asansörlü taşıma  alanında da faaliyetlerde bulunan bir firmadır. Asansörlü taşıma işi hem donanımlı ekipman hem de zor bir iştir. Gelişen teknolojinin getirdiği nimetlerden biri olan asansörlü taşımadan nakliyat firmaları büyük ölçüde yararlanmaktadır. Yüksek apartmanlarda ve dar merdivenlerden geçmeyen veya asansörü olmayan binalarda asansörlü nakliyat sayesinde eşyalar aşağıya indirilerek nakliyat aracına yerleştirilir. Böylelikle zamandan tasarruf edildiği gibi nakliye personelleri de daha az yorulmuş olur. Bu amaçla taşıma firmaları asansör kullanmaktadır. Firmamız, asansörlü taşıma alanında ihtiyacı olan bireysel ve kurumsal firmaların taleplerine cevap veren ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet almalarını sağlamaktadır.  Yeşilköy evden eve nakliyat, nakliyat işlemine başlamadan önce ücretsiz ekspertiz hizmeti ile tüm bu bilgilere ulaştığından taşınma günü geldiğinde sorunsuz ve kaliteli bir hizmeti siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Dolayısıyla sonradan ek bir ücretle karşılaşmamış olursunuz.

Evinizi taşımaya karar verdiğinizde yeni eve bazen eşyalarınız fazla gelebilir. Ya da geçici görev için bir süreliğine başka bir yere gitmeniz gerekebilir. Bu ve benzeri durumlar  için eşya depolama hizmetimiz tam size göredir. Eşya depolama fiyatları eşyanın yoğunluğuna ve kalacak süreye göre değişkenlik göstermektedir. Eşya depolama hizmetimizden yararlanmak ve bilgi almak için bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Nakliyat hizmetleri ile ilgili fiyat bilgisi almak için oluşturulmuş olan https://savasmoving.com/yesilkoy/ linkine tıklayarak Yeşilköy Ev Ofis Taşıma şirketinin online internet sayfasına giderek, ayrıntılı bir incelemede bulunabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara